Türk Telekom Prime müşterilerine yaza özel açıkhava sineması

Tomris Güzelyurt 10 Temmuz 2017

Türk Telekom, ayrıcalıklı hizmetler sunan Prime markasıyla, açıkhava sinema sezonunu açtı. Türk Telekom Prime müşterileri, Pazartesi günleri İstanbul’un Anadolu yakasında Dalyan Club’ta, Salı günleri Avrupa yakasında ise Four Seasons Bosphorus’ta başlayan açıkhava sinema günlerinden yararlanacak. Yıldızların altında yazlık sinema keyfini, doyasıyla yaşamak isteyenlerin yapması gereken tek şey ise, Prime ayrıcalıklar dünyasına adım atmak.

Türkiye’nin lider iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom’un ayrıcalıklı hizmetler sunan markası Türk Telekom Prime, kat kat hayat mottosuyla müşterilerine sunduğu özel tekliflere bir yenisini daha ekledi. Türk Telekom Prime, Dalyan Club ve Four Seasons Bosphorus ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında, ayrıcalıklarla dolu, yıldızların altında açıkhava sinema sezonunu açtı.

Türk Telekom Prime müşterileri Temmuz ayı boyunca her pazartesi Dalyan Club’ta gerçekleştirilen açıkhava sinema gösterilerinden yüzde 50 indirimle yararlanabilecek. Avrupa yakasında boğazın eşsiz güzelliği ile açıkhava sinemasının keyfini çıkarmak isteyen Prime müşterileri ise, 18 Temmuz’dan itibaren her salı akşamı ücretsiz olarak Four Seasons Bosphorus’taki açıkhava sinemasında yazın tadını çıkaracak. 18 Temmuz Salı akşamı altı Oscar’la yıla damgasını vuran ‘La La Land’ filmi gösterilecek.

Türk Telekom Prime ayrıcalıklarına http://www.turktelekomprime.com/ayricaliklar linkinden ulaşabilirsiniz.

Her tavsiyemiz altın değerinde