HERBALİFE ile MUTLU YAŞA

Tomris Güzelyurt 4 Mayıs 2017

Aynalarla ve Kendinizle barışma zamanı artık; MUTLU YAŞA VE MUTLU OL

Bugün ne giyineceğim düşüncesi sizi eminim yoruyordur. Her alışverişe çıktığınızda nereden alacağım düşüncesi zorluyordur. Tartıya her çıktığınızda çıkan rakam ruhen üzüyordur sizi; hadi gelin bunların tersini düşünelim , dolabınızdaki  giysilerin değiştiğini düşünün , istediğiniz mağazadan alışveriş yaptığınızı düşünün, tartıya her çıktığınızda gülümseyerek ayrıldığınızı düşünün, aynalara baktığınızda gülümseyerek ne kadar güzelim ve mutluyum diyebilin kendinize  hatta en önemlisi damak lezzetinize uygun Herbalife ürünlerini yiyerek mutlu olun.

Bayanların en vazgeçilmezi çikolata Herbalife bunu sizin için düşünmüş, Besleyici shake karışımı- çikolata aromalı içeriğini görelim.zeynep ipek

Formül 1 Öğün Yerine Geçen Besleyici Shake Karışımı

  • Protein ve temel besinlerin birleşiminden oluşan lezzetli bir öğündür.
  • Formül 1 aralarında B vitaminleri, C vitamini, kalsiyum ve demir bulunan 22 vitamin ve mineral içerir.
  • Kilo kontrolü için, günde iki öğün bu lezzetli shake’i tercih edip bir öğün sağlıklı yemek yiyebilirsiniz.
  • İdeal kilonuzu koruyabilmek için günde bir öğün bu lezzetli shake’i tercih edip, iki öğün sağlıklı yemek yiyebilirsiniz.

*Formül 1 Shake’lerin kalorisi sınırlanmış bir diyette diğer gıdalar ve düzenli yapılan egzersizle birlikte kullanılması  amaçlanmıştır. Yeterli miktarda sıvı alımını sürdürmeniz ve bu talimatları belirtildiği şekilde uygulamanız önem taşımaktadır.
**Besin değerleri için ürün etiketi üzerindeki Besin Değerleri Tablosu’na bakınız.
***Herbalife herhangi bir kilo kontrol programına başlamadan önce doktora danışmanızı tavsiye eder.

Güven dolu 30. Yıl tecrübesiyle;

Herbalife International bugün kilo kontrolü, beslenme ve kişisel bakım ürünleri alanında dünya liderleri arasında yer almaktadır. Herbalife International’e bağlı bir şirket olarak Herbalife International Ürünleri Ticaret Ltd. Şti., Herbalife ürünlerinin Türkiye’ye ithalatını yapmaktadır ve Türkiye’deki faaliyetlerine Mart 1998’de başlamıştır. Şirket, Türkiye Doğrudan Satış Derneğinin ve merkezi Belçika Brüksel’de bulunan Uluslararası Beslenme Destek Ürünleri Dernekleri Birliği IADSA’nın Türkiye Temsilcisi olan BesDesDer’in (Beslenme Destek Ürünleri Derneği) üyesidir.

Her tavsiyemiz altın değerinde